Enikron Web Hosting Domain Server Hizmetleri

ADVANCED PLUS SEO01E-ticaret ve rekabet oranı olan sektörler
AYLIK

ADVANCED

Yüksek Rekabet - E-ticaret

Sitenizin tüm seo yapılandırması gerçekleştirilir, ana sayfa, kategori ve alt sayfaların meta ayarlarının stratejik olarak formülüze edilir.

SİPARİŞ VER!
FULL SEO 02Orta seviye rekabet oranı olan sektörler.
AYLIK

FULL

Orta Seviye Rekabet - E-ticaret

Ana sayfa ve kategoriler üzerine yoğunlaşılan bu çalışmamız da siteniz çift kademeli bir analiz sürecinden geçer. Yapısal tüm hatalar tespit edilir, eksiklikler tamamlanır.

SİPARİŞ VER!
SEOFLEX 03Detaylı analiz ve planlama, aylık çalışma periyodları
AYLIK

FLEX

Düşük Rekabet

Aylık seo çalışması isteyen müşterilerimiz için düzenlediğimiz bu paket ile siteniz için gelişmiş bir seo paketi alabilir ve aylık olarak ödeyebilirsiniz.

SİPARİŞ VER!
Fiyatlarımıza Kdv dahil değildir.
 

12 Senedir Faaliyette Olan Güçlü Bir Firmayız

Sitemizi kısaca gezdiğinizde aylık periyotlarda Web siteniz için yapılacak çalışmaların ne denli geniş bir çalışma olduğunu sizde göreceksiniz. Web sitenize güncel Seo teknikleriyle , lafta olmayan deneyimli ” uzman ekibimizle” çalışmalarımızı bir düzen içerisinde organik ve google algoritmasına uyumlu olarak yapıyoruz. Seo fiyatları tablomuza gelince mümkün olan en düşük seviyelerde tutuyoruz. Nedeni ise tüm çalışmalar tamamen firmamızın iç dinamiğinde gerçekleşiyor. Dışarıdan herhangi İnternet sitelerinden hizmet almıyoruz. Ana sayfamızda belirttiğimiz birbirinden farklı dev A-Class IP ( Shared olmayan sadece bize özel ) zincirinden oluşan tüm Web siteleri firmamız bünyesinde çalışan ve firmamız ait sitelerdir. Arama Motorları üzerine yaklaşık 10 seneden beri devam eden çalışmalarımız var. Bu süre içerisinde Arama motorlarındaki özellikle Google’da yaşanan gelişmeler, değişimler ve tüm süreçleri birebir içinde yaşamış bir firmayız. Bu değişimi bünyemizde olan yüzlerce web sitesi üzerinde yaptığımız çalışmalarla mümkün olmuştur.

Müşterilerimizin % 100 ‘ü memnun

Fiyatlandırma verilen hizmetle paralel orantılarda olmalıdır. Biz mümkün olduğunca fiyatları en aşağı çekerek müşterilerimize hizmet veriyoruz.Müşterilerimize yaptığımız Seo çalışmaları başarılı ve hızlı sonuçlar veriyor. Hizmet alan müşterilerimizin % 99‘u memnun. Rahatlıkla bizi arayarak referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sadece Seo konuları üzerine deneyimli, düzenli güncel eğitim alan bir kadromuz var. Etkili bir çalışma planımız ve gündemden hiç kopmadan dolaylı teknikler yerine ayağı yere basan, sitenin bugünü ve gelecekteki alt yapısını güçlendiren çalışmalar yapıyoruz.

Şunu görüyoruz ki, Google her son güncellemesinde çok daha verimli, çok daha adil, çok daha gerçeğe yakın bir arama yapısıyla karşımıza geliyor. Bizlerde şunu biliyoruz ki, hizmet verdiğimiz sitelere ne kadar düzgün ve geleceğe yönelik çalışma yaparsak eğer o kadar hem şimdiki zamanda hemde uzun vadede başarılı sonuçlara ulaşacağız.

Geri Dönüşü Mümkün Olmayan Yollara Girmeyin

Muhakkak ki birbirinden farklı fiyatlar ve vaadler ile suistimale açık bir konu olan Seo çalışması, gelişi güzel duruma göre rakamlarla, alt yapısı olmayan yurt dışı bağlantılı çalışmalarla Seo hizmeti veriyorum diyen kişi10 seneden beri sektörde hizmet veren, teknik alt yapısı ve Teknolojik donanıma sahip bir firmayız. Şunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Türkiye deki en geniş Seo alt yapısına sahip olan firmamızın verdiği hizmet karşılığında ücretlendirme olabilecek en uygun seviyededir. Başlıkta belirttiğimiz gibi yapılan işlere baktığımızda şüphesiz en uygun fiyatları veriyoruz. Konuyla alakalı öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi için firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız size gerekli tüm yardımlarda bulunacaklardır. Bizler bu konunun ustalarıyız. Bizimle çalışırsanız İnternet’te var olursunuz.

Konumuz eğer Seo fiyatları ise piyasadan mantıksız ve değişken fiyatlar verip bol laf yapan ama ne yaptığından bile aslında haberi olmadan ve bu işi yaptığını iddia eden kişiler için bu uyarıda bulunmamız gerekiyor.

İnternet siteniz bu tip çalışmalardan bırakın fayda sağlamayı geri dönüşü mümkün olmayan bir kara deliğe düşmesi içten bile değil .. Sendbox ve BlackHat diye adlandırılan terimler, yanlış yöntemlerle direk Google ‘ı kandırma yöntemlerine girenlere verilen bir takım cezalandırma yollarından bazılarıdır. Arama motorlarında sitenizi yükselteceğiz diye garanti verenler olmadığında, olmadı kusura bakmayın para da istemiyoruz denilse dahi bu yaptırımlardan sıyrılmak maalesef mümkün değil. Artık bir kere sitenize hatalı çalışmalar yapılmış. Web siteniz bu tip cezalandırmalara girmesiyle beraber sitenizi en baştaki haline getirmeniz için aylarınızı bu konuları bilen bir uzman ile zaman ve para harcamak artık kaçınılmaz bir durum olacak.

8 Kademeli Dev Analiz Çalışması

Sitemiz ilk ayda detaylı bir analiz sürecine girer. Bu süreç Google algoritması ve arama motoru matematiğine en ideal şekilde yapılanır ve planlanır. Seo çalışma sürecinin kalbi dediğimiz bu analiz çalışması ile Googl kriterlerine en yakın seviyeye  gelecek ölçülerde planlanır.
Bu çalışma süreci şu şekilde işler;

Site İçi Teknik Analiz  (  Kademe 1 )
Sektör  Analizi   (  Kademe 2 )
Rakip Analizi   (  Kademe 3 )
Anahtar Kelime Analizi   (  Kademe 4 )
 İçerik ve İmaj Analizi​​  (  Kademe 5 )    
Meta Analizleri (  Kademe 6 )
Kod Analizi  (  Kademe 7 )
Google Standartlarına Uygunluk Testleri (  Kademe 8 )

Seo analiz ücreti 3500 TL + KDV

En Uygun Seo Fiyatlarını Veriyoruz Aylık 750 TL 'den Başlayan Fiyatlarla

Rekabeti orta ölçekli kobiler için hazırlanmış bu paket ile esnek bir çalışma planı hazırladık. Çalışma detaylarına baktığımızda kapsam alanı dar olmasına rağmen hizmet ve iş kalitesi birebir aynıdır. Bu nedenle zor bir iş kolu içinde değilseniz gönül rahatlığı ile seoflex paketinin 1 aylık seo modelini seçebilirsiniz. Analiz çalışması bu pakete dahil değildir.